Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Isto kao u EL
Drugo je EL, da bi dosao do final4 EL treba da prodjes takav dril jakih i teskih utakmica da je maltene nemoguce da 4 ekipe koje doguraju do final4 nisu medju 5-6 najboljih ekipa u takmicenju. A i ako se desi da neko zaluta na final4, tesko da moze da i tu napravi neko iznenadjenje.NLB pati od iste boljke, ali posto ima status "sekundarne" lige u odnosu na drzavna prvenstva, i krkljanac oko rasporeda, bolje je igrati final4. Ali stoji da bi kroz plejof sistem pobednik bio najbolja ekipa u takmicenju u 99% slucajeva.
Link to comment

Kaha Laboral - Real na SKedit: 34-26 za Real na poluvremenu. Koliko sam video, Novica igrao solidne minute, i to na trojci

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Zeljko se samo zajebao u tajmingu. Tempirao je formu za Final 4, gde inace i pripada, ali se zajebao u proceni grupe.
I to drugi put u tri godine.
Link to comment

Nije Novica za trojku, ali bolje je da igra pa makar i tu. Glupo forsiranje trojki na kraju je kostalo Real pobede, a gledao sam i Barsu sinoc - poluvreme izjednaceno, ali posle je Navaro napravio seriju

Link to comment
Nije Novica za trojku, ali bolje je da igra pa makar i tu.
Novica je najklasicniji tweener. Letos u reprezentaciji se moglo videti da je njegova igra ledjima u najbolju ruku prosecna za poziciju 4. To sto je on u Partizanu igrao mozes da zaboravis, sa stanovista njegove dalje karijere, mozda je bolje da se polako prebacuje na trojku. Ima on predispoziciju za to.
Link to comment

vidim da je tepic dao 9p za 8 minuta, a sada ne ulazi. ukljucio sam se kasnol jel gledao neko prvo poluvreme?

Link to comment
vidim da je tepic dao 9p za 8 minuta, a sada ne ulazi. ukljucio sam se kasnol jel gledao neko prvo poluvreme?
Igrao dobro, ali izgleda da neki moraju da igraju. Spanulis, Focis i Nikolas igraju kao da su upravo dovedeni iz Tamiša, ali sa terena može da ih skloni samo infarkt.
Link to comment
Igrao dobro, ali izgleda da neki moraju da igraju. Spanulis, Focis i Nikolas igraju kao da su upravo dovedeni iz Tamiša, ali sa terena može da ih skloni samo infarkt.
pa focis je razbio oly u prosloj utakmici, a nikolas zaista razbija u poslednje vreme. meni sam cudno da milenko odigra ovako dobro, jos u gostima...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...