Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

zato sto je dizao ruke, digo obadve?
Naravno. Inace, trag koji je ostavio u klubu je jednak, ako ne i veci od Obradovicevog i Tepicevog, ali ga taj gaf nazalost diskvalifikuje.
Link to comment
Naravno. Inace, trag koji je ostavio u klubu je jednak, ako ne i veci od Obradovicevog i Tepicevog, ali ga taj gaf nazalost diskvalifikuje.
Na stranu sto se ne slazem po pitanju dizanja ruku (prezvakana tema, nemojmo o tome molim vas), ali Tepicev i Pekovicev trag u Partizanu ne mogu biti ni blizu Obradovicevom. Ne nakon Istanbula `92.
Link to comment

razlika je mogla lako da bude i preko 20 poena, samo pao nije iskoristio totalni raspad olija.ovo sto preplaceni pirejci "igraju" je cist kriminal.

Link to comment

...sto je posledica katastrofalne "organizacije" napada i dobre odbrane paoa. bilo je mnogo vise silovanja pri isteku napada nego cistih suteva.

Link to comment

Izgleda da su Gavrimunjakosi svoj ovosezonski peak imali u Top 16 fazi, eventualno u 1/4 finala, dok je Pao punu formu dostigao tek sad. Da su ovako igrali u Top 16, ne bismo mi mrdnuli dalje iz te grupe. Bilo bi ih interesantno sada videti protiv Barse.

Link to comment
Izgleda da su Gavrimunjakosi svoj ovosezonski peak imali u Top 16 fazi, eventualno u 1/4 finala, dok je Pao punu formu dostigao tek sad. Da su ovako igrali u Top 16, ne bismo mi mrdnuli dalje iz te grupe. Bilo bi ih interesantno sada videti protiv Barse.
Ovo sam i ja pomislio. Ovaj Pao i onaj protiv koga smo mi igrali nisu iste ekipe, izgleda.
Link to comment
Ovo sam i ja pomislio. Ovaj Pao i onaj protiv koga smo mi igrali nisu iste ekipe, izgleda.
njihov problem. elem, ubedjen sam da zeljko obradovic nije glup pa pa da ne zna kako da tempira 1 formoo.
Link to comment
da nisam sad na kratko video tepica u igri zaboravio bih da igra za pao. tugaTMcarcaris govno.
carcaris iskusno odigrao, taman koliko treba za zamenu. tepic u penisu.
Link to comment

ma nije pitanje da li je iskusno igrao ili ne, njegov ucinak na terenu je bio veceras vise nego dobar, ali saplitanje, udaranje laktom ili verbalne provokacije kleize su nesto sto je karakteristika klasicnog sabana.

Link to comment

pa dobro, cuo si za peru bozica i taj takmicarski koncepat? to obradovic prepisuje od vujosevica, nista novo .

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...