Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

Pescanik%202008_208.jpgza 1 javni nastup mogla je bash i malo deblji brushalter ili bas mora da se vidi da je bilo zima u pozorishtu....
jbg, meni ovo uopste nije vulgarno.da je u beloj providnoj kombinaciji, pa i ajde, al ovako mi skroz opusteno.stavise, veoma lepo i super sexy, nenametljivo.
Link to comment
:Hail: vrh....evo i ja da stavim moju omiljenu kombinaciju, sasvim pri dnu, kozhni komplet (al' ima i par postova pre toga neshto, al' to oche da zhuljla malo...) ...izvinjavam se shto nisam depiliran, ali mi je stari brijach dao neki tetanus (zaglavio mi se kez u rikvercu, kazhe doktor da ne sme bude brijach zahrdjan, 'bem li ga), pa se sada vishe i ne brijem...
Link to comment

ni stapom te ne bih pipnula :)------

jbg, meni ovo uopste nije vulgarno.da je u beloj providnoj kombinaciji, pa i ajde, al ovako mi skroz opusteno.stavise, veoma lepo i super sexy, nenametljivo.
ni meni. toliko mi je muka od grudnjaka, doduse ja ih ne nosim, jos su mi 'elasticne' ali stvarno mnogo mi je lepse da vidim zensko i sa napupelom bradavicom nego sa lastisom na ramenu, cije sise izgledaju kao dva balona. u ovu pricu ne ubrajam preko D size..ipak je tu gravitacija ucinila svoje. Edited by mustang
Link to comment
ni stapom te ne bih pipnula :)------ni meni. toliko mi je muka od grudnjaka, doduse ja ih ne nosim, jos su mi 'elasticne' ali stvarno mnogo mi je lepse da vidim zensko i sa napupelom bradavicom nego sa lastisom na ramenu, cije sise izgledaju kao dva balona. u ovu pricu ne ubrajam preko D size..ipak je tu gravitacija ucinila svoje.
chak ni ako bi' se plaknuo ispod mishke? (mada to izbegavam, posti se kozha - vishe volim da pljusnem malo bruta s' vremena na vreme)...ili je u pitanju razdeljak, kazhu mi da mi bolje stoji kad' ga prebacim s'leva?...a kako izgledaju te elastachne sike, jel; to mozhe da se malo proba, chisto kao edukativni pothvat, da znam da opishem kad' me pitaju? ... i kazhes, bez grudnjaka...zimi ti nije 'ladno, nije, a? a jel' ti zaviruju u dekolte?
Link to comment

koji dekolte?! majstore to su one sike sto se odupiru, uprkos godinama, gravitacionoj sili....ja mislim da je u mom slucaju upravo nenosenje brusa doprinelo da se one same za svoju lepotu brinu :) u korsetu izgledam kao vitez :D...zadnji put je bilo..eto to ko deckic u oklopu. ----ma super ti je friz i koza...ali nosis zatvorene cizme ...ne ide brate :))....

Edited by mustang
Link to comment
koji dekolte?! majstore to su one sike sto se odupiru, uprkos godinama, gravitacionoj sili....ja mislim da je u mom slucaju upravo nenosenje brusa doprinelo da se one same za svoju lepotu brinu :) u korsetu izgledam kao vitez :D...zadnji put je bilo..eto to ko deckic u oklopu. ----ma super ti je friz i koza...ali nosis zatvorene cizme ...ne ide brate :))....
da, da, to je dobra specijalizacija, doktor za elastichne sike (pitacu da vidim dal' bi me primili, al' sa moja tri razreda kozharsko-tekstilne, chisto sumnjam)...i nishta proba, tek da znam kako izgleda?(znachi, chizme su bile u pitanju, trebalo je da pretpostavim...pa mogao bi' da i' skinem, al' shta bi posle bilo, ne garantujem...pitanje je dal' bi se charape izule zajedno sa chizmama, il' bi ostale slepljene uz nogu...hmmm)nego, imam ja ovde negde slichicu idealnog donjeg donjeg vesha, ima da je stavim chim je iskopam... Edited by Mr.Smith
Link to comment

nista proba, pipanje, sad sam u inkubaciji dok me moj Princ (ja njega ljublju with all my heart) ne poljubi i probudi iz sna :)fyi, mi se palimo na raspetlane cizme :)..jos ako su martinke ili army boots... samo da nisu kaubojke :)...mada i u tome vidim char :lol:

Edited by mustang
Link to comment

gace i majice marke Kelvin Klajn se cepaju uzasno brzo iako sam ih susio na kvakama umesto u susilici koja zdere vessad kupio Nautiku valjda duze traju ako su za mornare

Link to comment
  • 1 month later...
gace i majice marke Kelvin Klajn se cepaju uzasno brzo iako sam ih susio na kvakama umesto u susilici koja zdere vessad kupio Nautiku valjda duze traju ako su za mornare
Gatje su ionako samo za fegete. Speedo to je jedno silovanje. Cetiri broda, cetiri moraI lumbago sto me hvataKo mog dobrog tatu iza rata.Pomorac sam majko na bijelome broduPomorac sam majko u modrome grobu.Cetiri luke, cetiri rajaI cura sto me hvataKo dorata bijela oko vrata.Pomorac sam majko na bijelome broduPomorac sam majko u modrome grobu.Cetiri svade, cetiri tuceNitko ne zna ko je bioA mozda sam mladan i ubio.Pomorac sam majko na bijelome broduPomorac sam majko u modrome grobu.Cetiri noci kroz olujeOlupina dok izranjaSvako svoju toplu kucu sanja.Pomorac sam majko na bijelome broduPomorac sam majko u modrome grobu.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...