Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

ja imala papilon takav pre x godina. mislim zar je to nesto novo :huh: jedino ako ima neke super duper dodatke :D
imala sam i ja neki kome se treger mogao ukrstati, postaviti ukoso i slovaj valjda ima dosta vise kombinacija, ili ga barem bije takav glas
Link to comment

Prvi put sam ovo video kad je moj prevodilac nosila/koristila ovu stvar.Pre 5 godina to je bila kao novost, danas se prodaje po supermarketima.br1.jpgbr2.jpgS obzirom da je primerak otvoren za posmatranje i pipanje u sred supermarketa, malo sam ga i "vatao". Da je telesne temperature, bio bi kao prava stvar.Cudi me samo da je tako jeftino...manje od (deset) 10US$. Bez obzira na los engleski na reklami, ne bi to u Japanu islo u prodaju ako je bas nista.Bem li ga, ta zenska sa pocetka price tvrdi da su je vise gledali nego pre, mada je foto model ionako.Kaze, nedostaju bra-straps, svi se cude (pa dodatno gledaju) sta se desilo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Maligrudicke, rasprodaja u Dzokeju u Zmaj Jovinoj. Dzokej i Skini pamucni brusevi raznorazni, a ima i mikrofiber i ostalih sintetickih, raznih gaca, al najvise tangi i inih slicnih, po neverovatnim cenama od 250 do 400 dinara za brus, a gace 150, 200. Ala sam se nakupovala za sitne pare. Ima ponesto i za one s vecim grudima, ali se u njih, iz objektivnih razloga, nisam udubljivala.

Link to comment
  • 1 month later...

Evo, da ti ja jos malo zaserem i sve pokvarim...Kupio danas onu kutiju sa 5 istih gaca, bokserica. To mi je druga takva kutija u poslednje vreme. Samo, jedne su crne a druge teget. Ako prve budem bacio na pranje odmah cim ih skinem, mogao bih do isteka 5. gaca (sto je nekih 24 dana) opet obuci te prve i tako stvoriti utisak da se nikada ne presvlacim. "Nisu vazne gace nego ugacama"Mika Testisavljev, stari novosadjanin

Link to comment

naravno, sve sto nam treba za sexiji zivot, nalazi se bas u prodavnicama grudnjaka i gacica. g&g od kozze, platna, gume, perja, hrapavi, glatki, za grudi svih oblika, svih velicina, dupli, korpasti, push_upasti, tvrdi, meki, silikonski, metalni, da zuljaju il' samo ljuljaju, u bojama, mirisni, s pumpicama, debeli, tanki, veliki, mali, siljasti, kockasti, glavati, jajasti, krivi i pravi...jedno je sigurno, svi su s garancijom i svi su tehnicari, ne kvare se, lako se skidaju, to je ono sto nas cini sretnim, vlaznim, klizavim...i eto, zar vam nije sasvim necujno nabrekla desna bradavica, pa razigrano u pup povukla i lijevu??

Link to comment

ja se lagano krecem ka bezgacnom zivotu -_- najvece otkrice u poslednje dve godine su mi papirne gace za jednokratnu upotrebu. jes` da je kroj nadasve retro, ali je osecaj kakav i treba da bude-kao da ih nemas, a posto su od finog papira propustaju i vazduh ^_^ izvanredno resenje za put i vanredne situacije tipa boravak u bolnici i sl.+ se lako cepaju (daleko od toga da izgledom mame na to :lol: ), al` nema covek za cim da zali. izvadis druge iz kutije i produzis dalje cool.gif btw. naknadno videh pikoletin post. postaje zivahno na ovom nasusno-neduznom topicu :lol:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment
  • 2 weeks later...
Evo, da ti ja jos malo zaserem i sve pokvarim...Kupio danas onu kutiju sa 5 istih gaca, bokserica. To mi je druga takva kutija u poslednje vreme. Samo, jedne su crne a druge teget. Ako prve budem bacio na pranje odmah cim ih skinem, mogao bih do isteka 5. gaca (sto je nekih 24 dana) opet obuci te prve i tako stvoriti utisak da se nikada ne presvlacim. "Nisu vazne gace nego ugacama"Mika Testisavljev, stari novosadjanin
Utisak? Kad malo izvetre i sasuse se za 24. dana samo malo protreses i ko nove. Ekoloski lifestyle ne moras da kupujes Tide i sl.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...