Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

Da bih ostao u srdacnim i prijateljskim odnosima sa ovom damom (koja se pojavljuje po forumu na slikama kao Hickok u svojim filmovima), morao sam prvo da pitam moze li da ide ova slika sa ledja. Moze:whaletail.jpg

Link to comment
  • 4 months later...
ne znam dal sam vec hejtovala ali ponovicu. zasto, zasto, zasto zene nose bruseve kad nose majice koje trebaju da se nose bez istog (majice bez ledja)niko ne zeli da gleda njihov vesh koji je ispran od pranja i obichno je dijametralno suprotne boje od majice (npr, bela majica, crni, crbeni plavi brus) :yucky:
koje su to majice koje se nose bez grudnjaka? :unsure: misliš na one majice koje imaju tiraku oko vrata? bila sam dugo skeptična prema ređipetima tog modela, ali stvarno ih ima u vrlo dobrim izvedbama (drže bez pogovora) sve na mistu i ne proviruju. :D druge su one bez tiraka, samo ravno rezane na dekolteu i leđima. sa njima se također može nosit ređipet, bez naramenica, kojeg armatura drži u zadanom položaju (samo ih je, bolna istina, zayebano nać). alternativa su oni sa silikonskim prozirnim tirakama, koji mi se na meni ne sviđaju jer mi plivačka ramena u njima izgladaju kao vakumirana salama.i kako u prolazu uspijete sinjat koji je ređipet di kupljen (pazar ili renomirani dućan)? :blink:
Link to comment
alternativa su oni sa silikonskim prozirnim tirakama
hehe, nikad necu da zaboravim kad su se pojavile da se kupe apart...moja drugarica ih gleda, razmislja, pa onda pita "a jel imate ove u crnoj boji?"redjipet :wub:
Link to comment
koje su to majice koje se nose bez grudnjaka? :unsure: misliš na one majice koje imaju tiraku oko vrata? bila sam dugo skeptična prema ređipetima tog modela, ali stvarno ih ima u vrlo dobrim izvedbama (drže bez pogovora) sve na mistu i ne proviruju. :D druge su one bez tiraka, samo ravno rezane na dekolteu i leđima. sa njima se također može nosit ređipet, bez naramenica, kojeg armatura drži u zadanom položaju (samo ih je, bolna istina, zayebano nać). alternativa su oni sa silikonskim prozirnim tirakama, koji mi se na meni ne sviđaju jer mi plivačka ramena u njima izgladaju kao vakumirana salama.i kako u prolazu uspijete sinjat koji je ređipet di kupljen (pazar ili renomirani dućan)? :blink:
da, te koje imaju traku oko vrata. bilo sta sto se vezuje oko vrata (aljine, majice...). nosim takve ili bez brusa ili sa kostimom ispod ako idem na banjanje negde. brus ni u ludilu, em ruzno izgleda (da, ima ih u sjajnim izvedbama al ja preferiram bez) em se znojim ko nenormalna. te ravno rezane cine da grudi izgledaju slepljeno ili pak spadaju (u mom sluchaju:D) ako nemash neke sise (d'izvinete).joj, kad bi videla znala bi kako se moze prepoznati di je kupljeno. oma da se ogradim, zene koje hejtujem na ovu temu su one iste iz gazzinog opisa proleca u beogradu
Link to comment

(malo da se raskomotim u zenskom drustvu) ---> ja ne mogu da nosim n.i.s.t.a bez brusa :( Par puta sam probala one bez bretela, ali u njima se ne osecam neprijatno, i iako nemam empirijske dokaze za to, imam osecaj da ce mi svaki cas spasti. Tako da na posletku ne nosim nista bez bretela (razne tuba majice, te okovratne, osim ako nisu armirane)

Link to comment
da, te koje imaju traku oko vrata. bilo sta sto se vezuje oko vrata (aljine, majice...). nosim takve ili bez brusa ili sa kostimom ispod ako idem na banjanje negde. brus ni u ludilu, em ruzno izgleda (da, ima ih u sjajnim izvedbama al ja preferiram bez) em se znojim ko nenormalna.
zasto ruzno izgleda? :huh: ako se brus takodjer nosi vezan oko vrata, u cemu je problem?@apotekarica: (kad smo se vec raskomotile) neko mi je opasno nahvalio etam bruseve bez bretela, kaze empirija potvrdila. ja nisam :)a omiljena mi je kombinacija ocigledno cipkasti brus sa veoma sportskom majicom preko (u vrlo razlicitnoj boji, naravno), to je 1 vrh.redjipet :wub:
Link to comment

meni se lichno ne svidja (al meni ni ne treba da se svidza :D). nema problema. da se razumemo i ja sam imala fazu nosenja bruseva (tih koji se vezuju ok vrata itd), sad sam u fazi nosenja bruseva bez punjenja, armature bilo chega, samo malo chipke i trake. nista vise.

Link to comment
@apotekarica: (kad smo se vec raskomotile) neko mi je opasno nahvalio etam bruseve bez bretela, kaze empirija potvrdila. ja nisam :)
E u taj Etam vazda udjem sa cvrstom voljom da nesto i kupim, ali nikad ne nadjem broj :(. Makar ovde u bgd-u. PS. Da je samo u etamu :cry: vec i u intimisimiju i yamamay i u ostalim lepim radnjama. Ja sam dozivotno osudjena na Liscu :cry:(a problem je kombinovane prirode - velicina korpi + obim, kako god obrnem ispadne 90! a uopste ne izgledam kao sisata osoba, to jest zemska)
Link to comment

e, victoria's secret je izbacila na trziste neki brushalter sa tregerima koji mogu da mijenjaju polozaj, pa se od jednog osnovnog tako dobija xy modelana stranu sto su maznuli ideju nekoj americkoj domacici koja, igrom zlehude sudbine, ne uspijeva da zastiti svoj patent - ovakav komad vesa je podrivanje potrosackog drustva. ua!

Link to comment
e, victoria's secret je izbacila na trziste neki brushalter sa tregerima koji mogu da mijenjaju polozaj, pa se od jednog osnovnog tako dobija xy modela
ja imala papilon takav pre x godina. mislim zar je to nesto novo :huh: jedino ako ima neke super duper dodatke :D
Link to comment
Ja sam dozivotno osudjena na Liscu :cry:
ne zaboravi i na Labod, oni također imaju decentne i kvalitetne* stvari
(a problem je kombinovane prirode - velicina korpi + obim, kako god obrnem ispadne 90! a uopste ne izgledam kao sisata osoba, to jest zemska)
taj sustav numeriranja ređipeta i ostalih gornjih dijelova sa košaricama zaslužuje poseban split i to na hejtu. najprije, još uvik se relativno često nalaze neprecizne trostruke oznake, koje se razlikuju za po cili konfekcijski broj npr. DE 40, FR 42, IT 44 (?!) ili opsoletne 1-5. osim toga, kada je označavanje i dosljedno (opseg prsnog koša u cm+ veličina košarice u slovima A-E), ne možeš bit ni približno siguran da ti model odgovara dok ne probaš. ah, kad bi sav shopping barem izgledao kao onaj s cipelama... :( *bablje
Link to comment

ako nesto mrzim od vesa i sto mi izgleda u najmanju ruku strokavo to su te silikonske bretele.. sta, to se kao ne vidi? UVEK se vidi. odvratno je. slazem se - sta se nosi bez brusa, nosi se bez brusa.. kome ne stoji ili misli da mu ne stoji, ne treba ni da kupuje, izbor je velik (:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...