Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

la garçonnière :)(US) A nice, well-furnished dwelling where an unmarried man lives, usually by himself, but sometimes with other men.
hvala :), uklapa mu se u profil ličnosti. kaže da hoće jednosoban. šta je garsonjera, a šta jednosobni, ja bih da znam.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Beogradski furunaši, ako znate nekoga ili ste vi ti, javljajte. 'Vako stoje stvari...Potrebna sob(ic)a, sa pogledom ili bez, da ima grejanje i normalno kupatilo. Ako ima neki, bilo kakav pristup internetu – lepo, ali moglo bi i bez toga. Ako može da bude na sat vremena prevozom do Cvetka, ok, ali i to bi se dalo urediti. I da bude oko 150 evra. Nego, je l' uopšte moguće naći ovako nešto ili ja neobavešteno lupam?

Link to comment

Samo još nešto: ovo za sat vremena do Cvetka bi značilo "najviše sat vremena", a ako može nešto bliže, ne bih odbio, dapače... I hvala na odgovorima, sada ću da pročešljam malo taj sajt.+ naknadni edit: oko 150 evra se može čitati i kao "do 150 evra".

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
Beogradski furunaši, ako znate nekoga ili ste vi ti, javljajte. 'Vako stoje stvari...Potrebna sob(ic)a, sa pogledom ili bez, da ima grejanje i normalno kupatilo. Ako ima neki, bilo kakav pristup internetu – lepo, ali moglo bi i bez toga. Ako može da bude na sat vremena prevozom do Cvetka, ok, ali i to bi se dalo urediti. I da bude oko 150 evra. Nego, je l' uopšte moguće naći ovako nešto ili ja neobavešteno lupam?
ovaj, u Mirijevu mozes naci jednosoban stan za te pare, a to ti je 10 minuta do Cvetka. da ne bude da pricam napamet, pogledacu ima li u kraju neka artija na banderi, obicno ih biva. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

i meni je mirijevo prva asocijacija. sebi sam nedavno tražila stan, od pomoći su mi bili halo oglasi na internetu, imaš fino organizovano pretraživanje stanova. pogledala sam ih sigurno 20-ak pre nego što sam našla ovaj u kome stanujem. i nisam mogla da izbegnem agenta (što ne znači da je to nemoguće učiniti, nego se meni žurilo da završim više s tim).moj savet: formuliši jasno šta tražiš, i odrađuj normu obilaska 2-3 stana dnevno. i cenjkaj se slobodno, mnogo stanova je prazno i po više meseci sada.ako mogu još nekako da pomognem, imaš pm.p.s. internet možeš da uvedeš sam relativno jednostavno, to nema veze sa vlasnikom stana.

Link to comment
  • 4 months later...

drugari... treba mi pomoc!nesto sam u fazonu da uskoro iznajmim gajbu, a ono sto me zanima jeste koliko vas izadje single life? kako se krecu troskovi samackog zivota?ne bih nista veliko iznajmljivala, nesto tipa do 200 jura + racuni... ali eto, glupo pitanje, koliko vas mesecno izadje klopa?da stavim na papir pa da vidim sa koliko kinte mogu da funkcionisem, tj. da li da trazim jos jedan posao...

Link to comment

Ja sam iznajmljivao 1-soban (42m2, DN + SP + odvojena kuhinja s trpezarijom + kupatilo) na Miljakovcu za 150e+R (4700-4900 info, 700 fixni, struja oko 1300-1500).Ne mogu da ti kažem za klopu jer sam tu vrlo neuredan.Sa ostalim troškovima izađe da je 35-40000 minimalac za preživljavanje.Ako ti nije lokacija preterano bitna možeš da nađeš sasvim OK za manje od 200e. Situacija na tržištu nije baš sjajna i mnogima je postalo važnije da imaju pristojnog stanara nego par desetina evra.

Link to comment

meni ode na gajbu (net, telefon, tv, struja/grejanje) i klopu (s osnovnom higijenom) 35 tisuća.na to dodaš izlaske, zubare lekare, šminku, šoping i pljuge ako pušiš i to ti je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...