Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Meni su Adidasovi WC dresovi katastrofa, pogotovo francuski...Kada sam ih video prvi put, nisam mogao da verujem koliko su loši. Doduše, smešni, ali loši...

Edited by Ajant23
Link to comment

odlicna tema, adidas je zakon, ovaj nemacki dres je fascinantan, uteruje strah u kosti. talijanski mi se na zalost ne svidja, brazilci su uvek ok, zanima me urugvaj?

Link to comment

Urugvaj jos nije izbacio ali zato Onduras jeste: honduras-world-cup-shirt-home.png742352152_125.jpg:DEvo linka za sve nove koji se spremaju za WC.Kamerun je odlican, mada citao sam negde neku analizu boja koje se upotrebljavaju za dresove i njohovim subliminalnim efektima. Navodno, najbolja je crvena jer deluje agresivno, opasno itd. Najgore su zuta, narandzasta i ljubicasta. Podsvesno izazivaju podsmeh kod protivnika. Sta znam, ima nekog smisla...

Edited by McCabe
Link to comment

Evo nekih koji su se meni dopadali proteklih godina ili bar privukli paznju:Cuveni nemacki rezervi zeleni dres:germany-away-shirt-1988-to-1990-s_3848_1_500x400.jpgGermany-92-Away-NTag.gifStari dobri CCCP:CCCP-88-Home-MW.jpgParma iz zlatnih godina:football_shirt_6406_1_500x400x0.jpgDortmund sredinom devedesetih:Dortmund-94-Home-LS.gifLacio pre desetak godina:lazio-home-football-shirt-1999-2000-s_3499_1.jpgM'Gladbah pre koju godinu:football_shirt_3494_1_500x400x0.jpgOd neobicnih je najupecatljiviji Kamerun i to sa 2 komada - 1 zastavom i 1 kosarkaskim dresom:Cameroon-94-Home-USE.jpgCameroon-02-HomeVest10%20Pic.jpg

Link to comment
Nisam siguran da su ikada imali gori. A imaju možda najbolju kombinaciju boja. Uz ovaj kaki fali mi samo:
upravo to, puma je katastofa, italijanski je jos i najbolji!
Link to comment

Da, koliko god da je sumanuto da stavis prvo slovo naziva drzave na dres, nekako gotivno izgleda. Je l' to mozda neka honduraska autenticna fora od ranije? Adidas onako, svapski i danski odlicni, mada danci treba da se vrate hummelu. Ostalo ne bas mastovito. Osm francuskog koji je grozan.Nike lep i jednostavan ali isuvise genericki, nije mi jasna ova crta na rukavima.Pumu spaliti djuture osim kameruna i obale.Englezi vladaju, cekam rezerve s nestrpljenjem.

Link to comment
19106BAY607538.jpgne mogu da nadjem bolju fotku, ali su mi i ovi bili odlicni sa kragnom i ovim tankim linijama...mada mi se chini da je prva garnitura ovakvih bila josh za vreme kad im je Opel bio sponzor...edit: preko zadnjih par verzija Menadzera sam bio u prilici da vidim gomilu zanimljivih dresova, koga zanima moze da ih skine na nekim od foruma posveceni FM...\ Edited by John Coltrane
Link to comment

Najruzniji dresovi su nekim cudom neopravdano zapostavljeni na ovom topiku...Evo Zvezde u garniturama koje su pretekle adidasu, a bile su namenjene za zagrevanje na "Trofeju Vidovdana" ipjanovicnicosia2507jpg.jpg Partizan u dresovima renomiranog svajcarskog proizvodjaca, koji je specijalno za tu priliku raspisao konkurs medju ucenicima beogradskih osnovnih skola:post-965-12643391287361.jpg

Link to comment

kao sto rekoh, bili na sabanometriji postavljeni linkovi za najruzinije dresove ikad:ovaj je proglasen za pobjednika:colorado.jpgostatak ovdje i ovdje, steta da se propusti

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...