Jump to content
IGNORED

Velika Britanija


sheridan

Recommended Posts

Ako ćemo da menjamo ime ovde, samo bih ?tela da znam da li ima na forumu ?škotlandjana? ili ?Iraca?, da ne počnemo mi ovde u glas, onako sneno:?And did those feeeeeet in ancient times??Il?, ne daj Bože,?Rule Britannia?,kad ono, eto belaja?

Link to comment

Promenjen naslov topika da obuhvati sve narode, narodnosti, vere i nacije i njihove slobodarske tradicije ove ponosne države. Ako se neko žali što nema ubrojanog Gibraltara, sledi ban.

Link to comment
Promenjen naslov topika da obuhvati sve narode, narodnosti, vere i nacije i njihove slobodarske tradicije ove ponosne države. Ako se neko žali što nema ubrojanog Gibraltara, sledi ban.
'fala, spasih glavu a i cast Edited by sheridan
Link to comment
Jao, vidi, pa stvarno se pravimo Englezi."Nizozemska..." se usijala od postova, a mi, onako, metiljavo... Four members to date. Pa di su nam ostali Britanci?
pusti ti njih, mi smo fini i uzdrzani, pisemo kad imamo sta da kazemo, nismo k'o ovi naduvani iz komsiluka...
Link to comment

Evo i mene pod brojem shes'. Ja trenutno u krugu dvojke geografski dijametralno suprotno od koleze Marvina (PA).Podrzavam kolegu Sheridana da se prihvati pravilo javljanja iskljucivo kad se ima potreba da se kaze nesto pametno. Gluposti ne trpimo -_-

Link to comment

i ja podrzavam gore navedeno. ipak smo mi britanci maratonci - radimo na duge staze... diplomacy is about how to survive the next three hundred years - not til friday afternoon (yes prime minister)

Link to comment
Podrzavam kolegu Sheridana da se prihvati pravilo javljanja iskljucivo kad se ima potreba da se kaze nesto pametno. Gluposti ne trpimo -_-
bojim se sta ce pomisliti overseas svet ako topik zakrzlja...kako opstati do petka popodne, to se valjda zove radna nedelja :unsure:
Link to comment

Pomislice da smo PREpametni, posto nemamo dovoljno vremena za pametne stvari.Nego Isis, jel se skrasi ti u Jevropi il' se jos uvek shetash?Jel moze ovde da se pomene i Macbeth sa Patrikom Stjuartom trenutno na West Endu?Radnja smestena u Staljinovoj Rusiji.Igra do decembra, obavezno pogledati.

Link to comment
Pomislice da smo PREpametni, posto nemamo dovoljno vremena za pametne stvari.Nego Isis, jel se skrasi ti u Jevropi il' se jos uvek shetash?Jel moze ovde da se pomene i Macbeth sa Patrikom Stjuartom trenutno na West Endu?Radnja smestena u Staljinovoj Rusiji.Igra do decembra, obavezno pogledati.
moze, ali moras detaljinje, inace cemo da pomislimo da ti igras u njemu pa samo reklamiras:)
Link to comment
Nego Isis, jel se skrasi ti u Jevropi il' se jos uvek shetash?
kako stvari za sad stoje- u londonu, samo ne znam koliko je to jevropa :rolleyes: :D al' posto znam na sta mislis, ne nisu amerike za sad.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...