Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

I dok god se divimo "herojima" koji nasiljem resavaju argumente, ostacemo zaostale seljacine (izvinjenje poljoprivrednicima) i primitivci. Zasto nismo u mogucnosti saslusati tudje misljenje i protestvovati na efikasnije nacine? Sta god mislili o Berluskoniju, ovo ce samo da mu podigne rejting.

Link to comment

Nije podvig izlupati bilo koga. Narocito ne zbog drugacijeg misljenja. Ali dobro, objasniti tebi i slicnima zasto to nije podvig i zasto je to bolest je ocigledno u domenu sci-fi.

Link to comment
ovo ce samo da mu podigne rejting.
Konspiracija mi nije mila tema. Obično vešti konspiratori uspeju u svojoj nameri.Ali ovo oko podizanja rejtinga mi otkačinje kočnicu. Bilo je još do sada nemuštih pokušaja Kvarcovanog da sebi podiže rejting na najbizarnije načine?Meni malo čudne one oprečne izjave policije, te je "od ranije poznat policiji", te da "nema krivični dosije", pa se na kraju poziva na ludilo, t.j. lekiće, te mu policajci hitno zovu gospodina Dotore, da reši slučaj svog odbeglog pacijenta.I tako.
Link to comment
Upravo tako, izlupao cicu od 70 i kusur godina...jebote, kakav podvig. :isuse:
Izgleda da nije bilo direktnog kontakta već ga je ovaj pogodio nekm suvenirom i polomio mu dva zuba.
Link to comment
Upravo tako, izlupao cicu od 70 i kusur godina...jebote, kakav podvig. :isuse:
jebo te taj isti cica.ko oce da se bavi politikom, sprda sa zakonima, krade, mafijasi, etc, zasluzio je i vise od gadjanja suvenirom.
Link to comment

ko postavi sebe iznad zakona i ucini se pravno nedodirljivim, na snagu stupaju drugacija pravila ophodjenja prema njemu.Free for Massimo!

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...