Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Mi kupili 'vaku Britu prošle godine na eko-čekove:Marella_blue_for_web.jpgOK mi bila veličinski jer mogu komotno da je držim u frižideru, menjam filter jednom mesečno kako bog zapoveda, rknem česmovaču u nju i pijem, za sad sam živ.

Link to comment
jel koristi neko keramicke nozeve, ono sto trenutno merkator i roda daju na popustu uz markice, valjaju li sta i imal' gde kod nas da se kupi ostrac za njih posto ne videh da ga nude, merkator i roda tojest....kaze keramika, al ja bi reko da je cirkonija ZrO2
ako prodaju Kyocera nozeve, naravno da valjaju. a da bi naostrio keramicki noz, treba ti dijamantska brusilica industrijske snage i preciznosti, plus strucno znanje, tako da sumnjam da si to mozes priustiti. u svetu se ostrenje kvalitetne keramike najcesce obavlja slanjem u fabriku, tako da u Srbiji realno preporucujem kupovinu jeftinijih varijanti keramickih nozeva. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Drugari, valjali nešto oni bokal filteri za vodu i koji preporučujete? Vidim ovde da ima dosta Brita a u prodaji ih ima raznih i po raznim cenama.Mi pijemo Rosu pa sada razmišljam da se prebacimo na neki bokal al ne znam koji ni da li to uopšte radi i šta radi.
Ja sam uzeo ovaj Brita Bokal meni radi , ako nista drugo primetio sam da u ketleru ne zaostaje kamenac.BTW moj doktor mi inace rekao da , posto sam imao pesak u bubregu i pio prolom, treba povremeno da promenim i mineralnu vodu.
Link to comment
Hvala Dig i Rajka. Moracu jos malo da pogledam, za sada mi je Brita malo off limits :-( narocito filteri koji se menjaju mesecno i kostaju koliko kod drugih ceo bokal sa njim.
Znas sta ja sam vagao ali kad mi je kod nekih ruskih prodavac rekao da imaju malih problema sa nabavkom filtera hmmm ipak sam se odlucio za nesto sto mogu i da narucim da mi neko donese od preko ako zagusti...
Link to comment
ostracDS50_sharpener.jpgslazem se da je kosooki majstor bolje resenje, al ovo mi se cini prakticnije, jedino sto izgleda nema kod nas da se kupi...
Ohoho mislim da znam sta cu traziti od Djeda Bozicnjaka.
Link to comment
jel koristi neko keramicke nozeve, ono sto trenutno merkator i roda daju na popustu uz markice, valjaju li sta i imal' gde kod nas da se kupi ostrac za njih posto ne videh da ga nude, merkator i roda tojest....kaze keramika, al ja bi reko da je cirkonija ZrO2
Ja koristim keramicki noz, kupila u Coin Casi pre x meseci. Nije Kyocera nego neki no-brand proizvod, ali mislim da je cena slicna. U Coin Casi su bile 3-4 vrste keramickih nozeva, rasprodali se brzinom svetlosti. Utisak: kuvanje mi ponovo postalo zadovoljstvo. Seckam sve sto stignem, od vostanog papira za pecenje (fiju kroz vazduh, ninja style smile.gif) do nevidjeno tankih slajsova svega smile.gif. Inace, mislim da je cena te svemirske keramike opala, pre su Kyocerini keramicki nozevi bili oko 120-140 eur.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...