Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Kupih dry cooker

 

42570.jpg

 

Valja li cemu? Vidim razna iskustva po netu. Pamtim pomrit bez kapi ulja™ sa reklame al svi pisu da samo obari krompir. Neko negde napisa da je dobar krpompir sa kajmakom. 

Link to comment

Ja sam naš bacio posle jedno tri upotrebe :D

 

Ne znam dal' su svi takvi (ovaj smo dobili od moje keve, tako da je upitno gde je kupljen i dal' je originaltm), ali je bio tanak, nije se lepio možda prvi put, posle toga užas, malo ga jače istrljaš onom grubom stranom sunđera, on krene da se ljušti... Kad je poklpac skroz zatvoren, para cepa kroz ovaj srednji qrac dole na ringlu, u pravu su ovi što kažu da je više kuvano nego hrskavo prženo bez ulja...

 

Suma sumarum, mislim da ćeš ga i ti brzo zaboraviti...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imaš baš ovu Tehnomanijinu? Znam da sprava kao takva radi, nego me stra' od Tehnomanijih First/Last jeftinjara...

Kupio sam onomad neko First kuvalo, potrajalo je recimo dva i po meseca dok se nije raspao sistem za automatsko isključivanje, a onda ubrzo i grejač...

Link to comment

Odlicna za sve osim za ono za sta je kao namenjena :)

 

edit: onaj Fg electronics mikser se super pokazao...

 

Cak je preziveo i pozajmicu zetu. Do sad mi jos nije vratio ispravan uredjaj.

Edited by katamaran
Link to comment
43 minutes ago, Host said:

Zajebi te gluposti. Kupi gvozdeni tiganj za te pare i pravi cupi po ovom receptu, tesko da moze bolje od toga u obicnoj rerni.

 

Osim za picu nenadmasan je za mesista i krompire. 

+1000 za drugi deo

A ovo sa picom ću da probam prvom prilikom.

Link to comment

Najbolji picu sam pravio po ovom receptu

Spoiler

 

Uzima mi se kamen za picu, al mi se ne daje preko 5 soma. Razmisljam da uzmem od nekog kamenoresca. kamen ko kamen...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...