Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ja sam ispao tezak retard prosle godine, na buvljaku u bubanj potoku neko je prodavao 3 tucena tiganja raznih velicina, stari sa drvenom drskom, cenim bar 20 godina. ja se neckao jer nemam gde to da okacim zbog tezine (kod mene tiganji vise u kujni), cena je bila 2500 din. sad se grizem.

Link to comment
ja sam ispao tezak retard prosle godine, na buvljaku u bubanj potoku neko je prodavao 3 tucena tiganja raznih velicina, stari sa drvenom drskom, cenim bar 20 godina. ja se neckao jer nemam gde to da okacim zbog tezine (kod mene tiganji vise u kujni), cena je bila 2500 din. sad se grizem.
isuse.gifi treba.grizi se, ko te jebe kad si moron
Link to comment
isuse.gifi treba.grizi se, ko te jebe kad si moron
:isuse: e gazzolino stvarno si legenda
:isuse: gayyo majmune
mislim da je ovo presudilo koji cu da uzmem :)(naso na amazonu neki za 50ak e, sto stvarno nije mnogo, vise me je brinulo ono ribanje koje je s teflonom gotovo nepostojece)
Link to comment

pa, nije ribanje nepostojece. ako normalno peces, za ribanjem nema neke potrebe. ja imam ikein grill tiganj koji je dosta tezak, ne kao tuceni ali svakako nije od lakog aluminijuma kao vecina, a presvucen je teflonom. mora se paziti pri pranju ali jako dobro radi, ogromnu temperaturu trpi i ne lepi. imam ga sigurno 6-7 godina i bez ogrebotine je i dalje.tuceni tiganji nisu za svakoga, sa tim se mora paziti. i mora se stavljati vise ulja ili na njih ili na meso, ko sta voli.mislim da je kostao 15-tak evra u IKEI.grilla-grill-pan-black__18799_PE103964_S4.jpg

Link to comment
hocu da kupim tiganj za gril (nesto ovako: http://ecx.images-am...L500_AA300_.jpg ) i videh dve opcije:- liveni od aluminijuma s tefolonom: laksi, lako se cisti, jeftiniji
За последњих 20 година не знам ни сам колико тигања смо бацили. Кевин први тефлонац из седамдесет и неке је издржао десетак година док тефлон није почео да силази. После тога се то скратило на пет па на крају на мање од две године. Цена нема везе са трајањем, ни да ли је тефлон или нека друга обрада, која као спречава лепљење. Једино љути челик, који се бар лако пере, и однедавно Магнохромов тешки црни емајлирани, који помало загорева али се то лако саструже обичном варјачом (дакле, ти полузагорени делови иду право мени у тањир, ако их ћерка не отме :P).Елем, јесте био нешто двоструко и кусур скупљи од тефлонаца, али се исплати за коју годину. Досад смо могли да организујемо такмичење у бацању тигања и да наплаћујемо улазнице, можда би се и то исплатило.
Link to comment

nesto gledam onaj tandoori sa prethodne stranepa to je lako za napraviti u domacoj izvedbitreba uzeti neki keramicki cup i napuniti zaromzapravo, na cupu bi trebalo napraviti neke otvore za cug da bi moglo da se raspali direktno unutrai to je to, poklopac kad oces da dignes temperaturu unutraonda trpas raznjice od pola metra i na zidove lepis lepinjice da se ispeku za 2 min562837171_72a743dfcc.jpg422399577_ec795cc09e.jpgimage020.jpgmoram samo da osmislim kako resiti ta vratanca dole za cug.....

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...