Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Ako se iznova stvore da li ih između dve posete ukloniš ili ih je sve više? Ni ja ne znam čime bi to moglo tako lako da se ogrebe, deluje mi više da je nekakva fleka. Možda briše onom grubom stranom sunđera dok je još vruća ploča?  Pogotovo ova veća ploča na koju stavi manju šerpu, možda je brisala ako je nešto iskipelo.

  • +1 1
Link to comment

Da li ima smisla kupiti neku električnu citrus cediljku? Imam neku staru ali sam je izgleda sjebao kada sam ponovo počeo da koristim, rasklapajući je za pranje, pa kada stavim nešto na vrh na ono što bi trebalo da se vrti - ne vrti se. 

 

Dajte preporuku neku, bitno je i da se pere lako, da nema 17 delova.

Edited by Mil@n
Link to comment

neku što jeftiniju, sve ti to isti q. a samo zauzima mesto u kuhinji. ja sjebao staru, od tada mi poso radi ovo:
1729.jpg

i vrlo sam zadovoljan, s obzirom da ne pravim sokove sebi nego samo koristim za kuvanje.

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Da li ima smisla kupiti neku električnu citrus cediljku? Imam neku staru ali sam je izgleda sjebao kada sam ponovo počeo da koristim, rasklapajući je za pranje, pa kada stavim nešto na vrh na ono što bi trebalo da se vrti - ne vrti se. 

 

Dajte preporuku neku, bitno je i da se pere lako, da nema 17 delova.

Samo pazi da se ne zajebeš kao ja svojevremeno, kad sam kupila cediljku BEZ kanistera. dakle ima točilicu pa staviš čašu ispod i direktno ide sok u čašu, nema gde drugde. Katastrofa od rešenja, em ne možeš da nacediš ko čovek u posudu, em kaplje stalno, glupost.

 

Sad koristim cediljku multipraktika i to funkcioniše besprekorno™.

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

to mu je taman realna cena, kad skineš zamišljenu vrednost žiga na poklopcu i drškici. 

 

jebeni le creuset, kakvu su bolest mozga napravili sa divljanjem cena. a sve izlazi iz iste fabrike u kini...

 

  • +1 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Uzeo Tefal tiganj od nerdjajuceg celika.Kad se lepo ubode radna temp.ne lepi hranu i brzo sve bude gotovo.Teflonski mi se na da ne kazem sta popeo,menjam na dve godine i  moram zbog supruge.Uzeo Jamie Tefal teflon i manji Fiskars ,taj mi se cini solidnijim.Na poslu spreman u tucanim tiganjima,posle mesec dva koriscenja razvila se ta karbonizacija,ne lepi nista,milina.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...