Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Pao PB na 5km :D 21:39, skinuo čak 25 sekundi!

 

Od novembra radim režim 80/20, bogami, lepo je videti rezultate :)

Link to comment

Brao Marvine, to je sasvim dobar rezultat na 5km za nas obicne smrtnike. Ja mislim da sam trenutno tu negde oko tvog starog rekorda ali bas cu probati da istrcim ovih dana ispod 22 minuta, iako kasnije verovatno necu moci da hodam tri dana...

Link to comment

Gli, lagano bre, ne treba da trčiš te ubitačne sekcije toliko nepripremljen.

 

Tola, evo ovo što Đuro reko - to je dosta revolucionaran smer u kome je krenulo treniranje i trčanje u poslednjih 6-7 (valjda) godina. Ukratko, koncentrisanje na distancu, građenje kilometražne baze, i teorija da je četiri petine treninga treba da se odvija u zoni gde je HR između 72% i 77%. Benefiti su mnogostruki, ojačavanje mišića u nogama, neverovatno smanjenje malih i većih povreda, i optimalno građenje aerobne forme. Najveći skok u rezultatima nije mogućnost trčanja velike brzine, već mogućnost održavanja dobrih i jačih brzina preko većih distanci.

 

Ova knjiga je jako dobra ako uspete da nađete negde ebook.

 

20821042.jpg

Link to comment

Srecno Tola. Zvarsices trku sigutno. A ako i ne zavrsis zbog vrucine, nije problem, zavrsices sledecu :)

 

Djuro, care, hocu i ja da trcim maratone pa da i meni dajes tako dobre savete :D

Link to comment
6 hours ago, Timmy said:

Djuro, care, hocu i ja da trcim maratone 

 

tako je bre! 

upravo si napravio prvi ali najtezi korak - doneo si odluku. sve ostalo ce biti lako. :)

Link to comment

:ohmy: A ja se nasla da kukam! Srecno, Aleksandre!

 

Inace, uspela sam i da dobijem mens 5 dana ranije od predvidjenog, tako da ce bas biti veselo sutra. :violin: Znoj, suze i krv! 

Link to comment
14 minutes ago, darling said:

a jbte, jos ti samo fali da dobijes na eurodzekpotu, pa da ne mozes da trcis od uzbudjenja :laugh:

 

:laugh: To, daj brojeve!

 

Timmy, meni se ne cackaju bas hormoni zbog jedne trke, nisam atleticarka. :) Da bi se odlozilo, moraju da se uzimaju tablete bar nekoliko dana ranije, a ja em nisam ocekivala, em mislim da se ne bih zezala sa necim sto nisam ranije isprobala, kad su uslovi ionako vec dosta teski. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...